AKADEMIA PIŁKARSKA ŁOMIANKI

/

Akademia

WYKWALIFIKOWANA KADRA TRENERSKA

W naszej Akademii przywiązujemy ogromną wagę do przygotowania merytorycznego jak i praktycznego trenerów. Nasza kadra trenerska bierze udział w cyklicznych szkoleniach trenerskich. Nad realizacją programu szkoleniowego oraz właściwą pracą trenerów czuwa Koordynator ds. szkolenia dzieci i młodzieży. Dodatkowo uruchamiamy możliwość zajęć indywidualnych (1 na 1 lub grupy do 6 osób) doskonalących elementy piłkarskie oraz motorykę. Rozpoczęliśmy również program szkoleń dla trenerów z psychologami sportu, dzięki którym będą oni lepiej przygotowani do umiejętnej komunikacji z dziećmi, pozytywnej motywacji, wzmacniania w trudnych momentach oraz radzenia sobie z emocjami.

BAZA SPORTOWA

Baza piłkarska w Łomiankach to jedna z najlepszych w województwie mazowieckim. W 2017 roku zostało oddane do użytku pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz oświetleniem. Dodatkowo w najbliższym czasie planowane jest postawienie balonów, celem zabezpieczenia dogodnych warunków treningowych w czasie zimy.

ZGRUPOWANIA I TURNIEJE

Nasza Akademia organizuje dla swoich zawodników zgrupowania letnie i zimowe. Naszym celem jest dobór ośrodków spełniających wysokie wymagania pod kątem dostępnej na miejscu bazy sportowej oraz jakości gastronomii. Chcemy również dawać naszym zawodnikom możliwość rywalizacji z rówieśnikami, dlatego też bierzemy udział w licznych turniejach organizowanych w kraju jak i za granicą. 

STYPENDIA SOCJALNE

Jako Akademia zdajemy sobie sprawę z trudności finansowych jakie pojawiają się w budżetach domowych naszych zawodników. Z myślą o nich stworzyliśmy budżet socjalny, który przeznaczony jest na dofinansowanie kosztów uczestnictwa w treningach jak i obozach sportowych organizowanych przez naszą Akademię.